Види відпочинку в Мальдівської Республіці

Мальдіви - це пляж, пляж і пляж, і нічого крім пляжу. Любителям насичених екскурсіями турів тут робити нічого. Вузька спеціалізація Мальдівських островів на пляжному відпочинку привела до того, що сюди прагнуть люди з усієї планети - поціновувачі спокійного розслабленого проведення часу на шикарних білосніжних пісках атолів з чарівними видами блакитних лагун. На кожному з 200 населених острівців 26 атолів знаходиться тільки один готель (крім Мале). Тиша і спокій гарантовані. Ви не побачите і не почуєте не тільки набридливої анімації і гуркоту дискотек, але навіть своїх сусідів (майже). Сервіс доведений до немислимих меж досконалості.
Мальдіви - одне з найкращих у світі місць для дайвінгу, а також снорклинга, парусного спорту, віндсерфінгу, водних лиж та інших видів пляжно-водних розваг. Між островами можна покататися на місцевій човні дхоні або батхтхелі.
Відпочинок на Мальдівських островах дає рідкісну в наш бурхливий час можливість побути трохи Робінзоном Крузо, повністю відірватися від цивілізації, злитися з природою в одне ціле. Це ідеальне місце для романтичної подорожі і медового місяця.
Погодні умови в Мальдівської Республіці
У погоди на Мальдівських островах не буває перепадів настрою - вона завжди весела і привітна. Температура повітря круглий рік тримається на позначках + 25-30 °, що не дивно, якщо згадати, що Мальдівські острови розташовані в акурат на екваторі. Температура води теж відповідає: + 24-27 °. Просто парне молоко!

Дощовий сезон триває всього лише три місяці - з червня по серпень. У червні найбільш вірогідні штормова погода і високі хвилі. Найкращим часом для відпочинку на Мальдівських островах є період з початку листопада до кінця квітня.
Курорти і місця відпочинку в Мальдівської Республіці
Північний Мале-атол - тут розташована столиця Мальдівської Республіки. 50 невеликих островів приваблюють туристів чудовою природою і близькістю до столиці.
Адду-атол - найпівденніший з атолів Мальдівського архіпелагу, знаходиться в 480 км від Мале. Тут є острів Ган, який не схожий ні на один острів архіпелагу. Він з'єднаний з чотирма сусідніми островами дамбами, за якими можна кататися на велосипеді.
Атоли Арії та Расду налічують 26 туристичних островів. Будівництво готелів тут почалося тільки в 1990-х роках, це ще нова, але дуже популярна зона відпочинку.
Баа Атолл - складається з 10 населених і 41 безлюдного острова. Сучасний комфорт тут оригінально поєднується з нарочито дикими рисами, що справляє приголомшливе враження.
Поради для збираються на відпочинок в Мальдівська Республіка
Пам'ятайте, що тут категорично заборонено вживати алкогольні напої в громадських місцях. Це ісламська країна і вдачі тут строгі, не варто псувати собі відпочинок в Мальдівської Республіці та знайомитися з місцевою в'язницею. Не можна купатися топлес і тим більше оголеними. Для прогулянок по Мале надягайте пристойну (з точки зору ісламу) одяг з довгими рукавами і штанинами. Чоловіки, не намагайтеся знайомитися з Мальдівськими жінками! Це загрожує.
Як би гарні були корали, що не відламують від них шматочки - це обійдеться в 500 $ штрафу. І пам'ятайте, що з Мальдів не можна вивозити чорні корали і черепашачі панцирі (крім сертифікованих ремісничих виробів).
Доведеться засмутити любителів підводного полювання - зброя для подібної «риболовлі» провозити на Мальдіви заборонено, так само як заборонена і сама полювання.
Місцеві жителі дуже привітні. Але тим не менш, перш ніж сфотографувати їх, запитаєте дозволи. Запам'ятайте фрази для вітання: «Салям алейкум» і «Кіенен» (в менш формальних випадках).
Приїхавши на відпочинок в Мальдівська Республіка, не поспішайте відразу розмінювати долари - скрізь приймають оплату через кредитні картки.
Врахуйте, що аптек на Мальдівах практично немає, тому майте при собі запас необхідних для вас ліків.

Похожие страницы: