Кращі акваріуми світу

Життя на суші часом набридає, і хочеться спуститися на океанські глибини і ближче познайомиться з побутом русалок і прекрасних сирен. Благо, сьогодні це легко зробити - необхідно всього лише відправитися на морський або океанський берег, знайти хорошого інструктора з дайвінгу і вперед - підкорювати крижані глибини. Однак не всім це підходить: хтось не готовий витрачати гроші, комусь не дозволяє здоров'я, а хтось просто боїться. Що ж, якраз для таких любителів підводної флори і фауни в світі існують сотні неймовірних акваріумів, дозволяють відвідувачам відчути себе справжнім іхтіандром.

Найбільші акваріуми в світі зосереджені в США, однак і в інших країнах є на що поглянути. Один з найбільш чудових океанаріумів знаходиться в турецькому Стамбулі. У Turkuazoo представлені екзотичні тропічні риби, а також звична українському обивателю фауна Чорного моря. За додаткову плату в акваріумі можна переночувати, перебуваючи серед акул, але не ризикуючи бути безжально з'їденими.

Туристам, небайдужим до астрономії, сподобається те, що пропонує акваріум в Португалії. У цьому величезному резервуарі з водою можна побачити рибу-сонце і рибу-місяць. Однак лісабонський акваріум часто критикують вчені, стверджуючи, що в ньому поселили риб, які абсолютно не уживаються в дикій природі.

Акваріум L'Oceanografic у Валенсії не тільки познайомить Вас з населенням морів і океанів, але також вразить витонченим дизайном. Будівля виконана у вигляді двох водяних ліній, які продовжують тему закладу навіть зовні.

Туристам, які шукають гострих відчуттів, радимо відвідати акваріум в Окінаві, Японія. Це один з небагатьох океанаріумів, де мешкають китові акули. Більш того, в акваріумі їх намагаються навіть розводити.

Звичайно, не могли обійти увагою океанаріуми і стрімко розвиваються ОАЕ. Тут можна подивитися на риб прямо в холі фешенебельних готелів або торгових центрів. Один з них навіть занесений в Книгу рекордів Гіннеса, як акваріум з найбільшою акрилової панеллю.

Ну а найбільший у світі акваріум, як ми і говорили, знаходиться в США. Georgia Aquarium відкрився в 2005 році, і поки його ніхто не зміг переплюнути. Це єдиний акваріум за межами Азії, в якому мешкають унікальні китові акули.

Навіть якщо Ви не вмієте плавати або відчуваєте страх перед глибиною, у Вас все одно є можливість побачити жителів морів і океанів своїми очима і на відстані кількох метрів. Це фантастична пригода подарує Вам яскраві враження і на все життя залишиться у Вашій пам'яті.

Похожие страницы: