Музеї шоколаду

Музеїв шоколаду досить багато і кожен співробітник стверджує, що саме його музей є незвичайним і єдиним у світі. У наш час наявність музею шоколаду в місті вважається показником престижу, тому їх стає все більше.

Шоколад відноситься до найпоширенішого продукту, який так любимо не тільки дітьми, а й дорослими. Вперше цей продукт з'явився більше 500 років тому. Ацтеки вживали його в якості напою, що бадьорить, проте в звичайне какао додавався сік агави і пекучий перець.

Через кілька століть, в шоколад стали додавати цукровий пісок. Далі був винайдений какао-порошок, а через кілька років з'явилися перший твердий шоколад і цукерки.

В таких країнах як Іспанія, Бельгія, Швейцарія і Франція існують давні традиції, згідно з якими виготовляється дуже смачний шоколад і працює велика кількість фабрик.

По всьому світу розкидано безліч пам'яток, який варто відвідати любителям солодощів. Така подорож дозволить дізнатися багато цікавого про традиції та історії шоколаду, а також спробувати свіжі смаколики.

Музей шоколаду в Кельні

У Кельні розташовується один музей шоколаду, знаменитий своєю будівлею, яке виконано у формі корабля з бетону і скла. Сам музей представляє собою невелику шоколадну фабрику, де можна подивитися весь процес виготовлення шоколаду. Біля музею розташована оранжерея.

Музей Шоколаду в Кельні

Тут ростуть какаові, кавові і бананові дерева, численні спеції, застосовувані при виготовленні солодощів. Експозиції цього музею оповідають про історію шоколадної промисловості. Головною визначною пам'яткою музею в Кельні є шоколадний фонтан, з якого вибиваються три триметрові струменя розплавленого ласощі.

Музей шоколаду в Берні

На території Берна розташовується музей, куди запрошуються всі любителі шоколаду. У цьому місті солодощі стали виготовляти в XVII столітті, а через 20 років тут з'явилася Шоколадна Академія. Більш детально розглянути весь процес виготовлення шоколаду можна в Швейцарії. Одна з відомих фабрик шоколаду розташовується в містечку Кімслано, а при ній відкрито музей.

Похожие страницы: