Мальдіви Фото Волочкової

1 -  

Дорогі друзі, хочу поділитися з Вами своєю радістю! Нарешті настав довгоочікуваний відпочинок.Відразу ж після Нового року, який ми зустріли вдома в приємній і затишній обстановці, я, моя мама і Аріша вирушили на Мальдіви.Звичайно, найбільше враження було, коли ми летіли на гідролітаку, це сталося вперше в моєму житті.Ті краси, які відкривалися перед нами під час польоту, я можу назвати тільки одним словом - РАЙ.

 

Ми зняли дві вілли на острові, розташовані зовсім поруч з океаном, в одній живемо ми з Аріш, в іншій - моя мама.У кожної вілли на пляжі є ще й такі спеціальні маленькі будиночки, їх називають кабана, які створюють тінь.У них розташовані маленькі диванчики, крісла і столик, загалом, все, щоб відчувати себе комфортно. 2 Днем моя мама і Аріша тут займаються англійською і грають в дитячі карти, а я іноді ховаюся від сонця.Хоча, навіть за наявності таких затишних пляжних будиночків, ми з Аріш примудрилися обгоріти.Через те, що ми підпалили наші щоки, покажу Вам тільки ті фотографії, які встигли зробити до нашого вступу до лав червоношкірих.

 

Природа тут приголомшлива! Справжні тропіки. Навіть дивно розуміти, що ще зовсім недавно, якісь три роки тому, цей острів, був нежитловим, і тут були непрохідні джунглі.Зараз же на острові повна інфраструктура, все зроблено для відпочинку, розслаблення і радості.Тут є і SPA, куди я ходжу на масаж. Є відмінний фітнес-центр, куди я ходжу щодня.Так, не повірите, але я навіть на відпочинку, хоча б 1.5 години, але займаюся. Є прекрасні ресторани і бари, багато з яких знаходяться на березі океану.Там завжди можна потанцювати, а я так люблю танцювати! :))). 4 січня у мене були іменини, ми їх відзначали в ресторані, а Різдво відзначили вже на березі океану.Ось сервіс іноді кульгає, але це вже людський фактор, мабуть, з цим нічого не зробити.Так, і тут немає кальяну, хоча мене це не дуже зачіпає, так як я його кинула палити.Але в цілому тут дуже екзотично і романтично!

Похожие страницы: