Відпочинок на Мальдівах: корисна інформація

Мальдівські острови привертають мандрівників спокоєм, тишею, безтурботним відпочинком серед "откриточних" видів. Всі 1190 островів виглядають як на підбір: унікальна рослинність, піщані пляжі і блакитні лагуни.

Найбільше Мальдіви зможуть оцінити фанатичні шанувальники дайвінгу, які піднімаються з глибин тільки через необхідність поїсти і поспати. Ніде в світі, мабуть, більше не вдасться зустріти такого розмаїття підводної фауни і флори. Безтурботне щастя очікує на островах і молодят, замкнутих один на одного, і тих, хто віддає перевагу комфортний, але відокремленому відпочинку.

Міста і курорти

Столиця Мальдівів - місто Мале - майже цілком займає острів з таким же найменуванням, площа якого всього 2 кв. км. Однак населення столиці - приблизно 90 тисяч осіб, що становить третину всього населення архіпелагу. Тропічний рай інших островів дещо відрізняється від того, що ви побачите в цій хоч і найменшої в світі, але справжньої столиці. На головній вулиці міста - набережній Boduthakurufaanu Magu розташовані урядові будівлі, офіси і банки. У центрі знаходиться сквер Jumhooree Maidhaan, правіше нього розташовується президентський причал (№1) і пороми до аеропорту (№№9-10).

Міжнародний аеропорт столиці Мальдів винесено на окремий острів Хулхуле (Hulhule), розташований в двох кілометрах від столичного острова. Щоб дістатися на поромі до Мале, відправлятися потрібно з причалу, розташованого праворуч від виходу з аеропорту. Відправлення поромів регулярне - кожні 15 хвилин протягом дня (вартість 1 долар) і через кожні півгодини у вечірній час (вартість два долари).

Пляжі на Мальдівах вважаються одними з найбільш мальовничих на нашій планеті. Прозора блакить води і білий пісок, відокремлені бухти і просторі частини узбереж в обрамленні заростей тропічної рослинності і квітів - ось що становить картину істинно райського куточка.

Мальдівські курорти організовані за унікальним правилу - "окремий острів - окремий курорт і готель", причому всі вони відрізняються один від одного неповторністю атмосфери та дизайну. Вибір одного з можливих курортів, який всього близько 100, визначається метою відпочинку: поніжитися в розкоші, поправити здоров'я в SPA-готелі, відпочити всією сім'єю або позайматися дайвінгом.

Похожие страницы: