Мальдівські острови и монако недвижимость

Мальдівські острови привертають абсолютно різних людей - романтиків, екстремалів, оптимістів, мізантропів і, звичайно ж, закоханих.

І це не дивно, адже Мальдіви - острови, які є за що цінувати. Це казково прекрасне місце, де темна синява океану змінюється яскраво-блакитний гладдю лагун, і прямо з води виростає біло-зелений оазис суші, яка піднімається над рівнем моря максимум на 2,4 метра. Більше 1000 коралових атолів розтягнулися на 850 кілометрів на північ від екватора. Тільки близько двохсот з них обжиті людьми, решта зберегли свою первозданну красу. Вибирайте будь острів - Мальдіви підходять як тим хто любить бурхливе кипіння життя, так і тим, хто віддає перевагу тиші і спокій.

Цивілізація не зіпсувала Мальдівські острови, а гармонійно доповнила їх природнедосконалість творіннями людських рук - розкішними готелями й затишними будиночками корінного населення, зробивши ці унікальні шматочки суші ідеальним місцем для відпочинку і життя.

Мальдіви - острови зовсім невеликі за розмірами, тому часто один готель займає всю територію атола. На білосніжному пляжі або в яскравих тропічних заростях розташовані комфортабельні бунгало. Для любителів екзотики прямо у воді побудовані будиночки на палях, що імітують житла місцевих мешканців, але зі скляною підлогою, через який можна спостерігати заспокійливі і зачаровують коливання води, життя підводних мешканців.

Тільки Мальдівські острови пропонують такі унікальні умови проживання, ідеально підходящі для релаксації і звільнення від нагромадилося вантажу негативних думок і емоцій. Тиша і спокій лікують душу, а тіло приводять в порядок SPA-процедури і масажі, виконані турботливими руками досвідчених фахівців. Саме тому, що спокоєм, ніжністю і любов'ю просякнутий буквально кожен острів, Мальдіви користуються популярністю у закоханих і молодят. Тут можна провести і романтичну відпустку, і весілля, і медовий місяць, а при бажанні і все життя.

Для тих, хто воліє жити яскраво і насичено, Мальдіви - острови, які залучають різноманітними видами активного відпочинку. Енергійним людям не дадуть нудьгувати велосипедні прогулянки, пішохідні походи, пізнавальні екскурсії, клубні вечірки під нічним тропічним небом. А якщо захочеться відчути себе першовідкривачем і досліджувати будь-якої острів, Мальдіви люб'язно нададуть один з тисячі на вибір. Сама природа дружелюбна до дослідникам і не таїть в собі практично ніяких небезпек, в тому числі, отруйних рослин або хижих тварин.

Крім земних розваг манить до себе багатий водний світ коралових рифів і океанські глибини. Якщо на суші практично немає живих істот, то у воді вони представлені з надлишком. Для того щоб підводні прогулянки були безпечними, працюють сучасні дайвінг-центри, де можна отримати надійне обладнання та консультацію, а при необхідності і супровід, досвідченого інструктора. Крім того Мальдівські острови є відмінним місцем для серфінгу та морської риболовлі. Залежно від уподобань можна зайнятися улюбленою справою в компанії, а можна на самоті.

Щоб відчути себе Робінзоном або Адамом і Євою потрібно тільки зібрати необхідну для похідного життя спорядження і вибрати відповідний острів, Мальдіви будуть ретельно охороняти ваше усамітнення. А якщо захочеться суспільства, зовсім не складно буде повернутися назад в цивілізований світ.

Приїжджайте на Мальдіви - острови, де панує спокій і одночасно вирує життя. Тропічний рай чекає вас!

Похожие страницы: