Недорогий відпочинок за кордоном

Більшості з нас хочеться відпочити по-королівськи з мінімальними витратами. Саме в осінній та зимовий період надається недорогий відпочинок за кордоном у багатьох країнах світу. А для більшості з нас, цей період кращий варіант для відпустки, оскільки дуже приємно всього за пару годин із засніжених вулиць перенестися на жаркий пляж.

Найпопулярніша країна з економічного боку, це Туреччина. Знаючи деякі нюанси при виборі туру, у вас вийде відпочити з найменшими витратами. Чим менше коштує номер в готелі, ті дешевше вийде путівка. Ідеальний варіант, це тризірковий готель. Ціна не висока, але всі зручності присутні навіть телевізор і кондиціонер. Вартість відпочинку в Туреччині залежить і від місця розташування готелю. Чим далі він знаходиться від великого курорту, тим дешевше. І не потрібно турбуватися, що далеко до моря, тому, що в таких випадках завжди передбачений безкоштовний транспорт.

Дуже економно оселиться в готелях Ізміра, Мармаріса, Бодрума, які розташовані в горах. У такому проживанні багато своїх плюсів. Чисте повітря, вид з вікон виходить на море, вночі видно красиві вогні на пливуть кораблях і в цьому є своя романтика.


Якщо вас цікавить давня історія або просто заворожує щось цікаве і незвичайне, тоді слід провести відпочинок в Єгипті. Ця унікальна країна пропонує безліч варіантів відпочинку в будь-який час року. Найдешевші тури можна придбати з середини грудня, за винятком Нового року і Різдва, до березня місяця. Важливо, щоб обраний тур включав відвідини пірамід. Бути в Єгипті і не побачити найбільшу піраміду Хеопса, це теж, що приїхати на море і не викупатися. Ця східна екзотична країна порадує вас дуже багатьом, від найчистішого Червоного моря до незабутніх поїздок по Нілу.

Також порадує багатьох відпочинок на Україні. У цій країні безліч дешевих пансіонатів на березі моря з хорошим сервісом і чудовими умовами. Поїхавши до Криму у вересні, коли починається оксамитовий сезон, можна заощадити на проживанні, харчуванні і безлічі розваг. Також на Україні можна відвідати багато цікавих місць. Наприклад, місто на вершині скель. Він перенесе вас в казкове місце, яке володіє своєю унікальною історією. Ви побачите будинки, дахи яких є терасою інших вище поставлених будинків, а також вузькі вулиці, які створюють стіни кам'яних будинків і ще багато цікавого.

Для любителів активного відпочинку, можна відправитися в західну частину України. Влітку порадують гірські річки, водоспади, озера, солоні шахти, а взимку безліч лижних курортів. Популярні гірськолижні місця, такі як Буковель, Воловець, Славське, Хуст порадують розвиненою інфраструктурою і відпочинок у цих місцях, пройде дуже комфортно. Хто шукає, той завжди знайде, тому недорогий відпочинок за кордоном, можливо, знайти в будь-який час року і зробити свою відпустку найкращим.

Похожие страницы: