Мальдіви - мрія кожного мандрівника

Мальдіви - це нескінченні ідеальні пляжі з білого піску, прекрасний підводний світ і просто чудове місце для відпочинку.
Якщо ви хочете дійсно добре відпочити, побувати в зовсім іншому світі, відчути прилив блаженства і спокою, відчути смак унікальних страв, взяти участь у незвичайних спортивних заходах і поправити здоров'я - вам необхідний неповторний тур на Мальдіви.
Звичайно, подорож на Мальдівський архіпелаг - це недешеве задоволення. Однак, як і в будь-якому іншому випадку, ви можете скористатися пошуком горящих путівок або спецпропозицій, ціна на які може бути наполовину нижче звичайних.


Райське місце Мальдіви розташовується на південному заході, в 700 км від Шрі-Ланки, на самому екваторі посеред блакитного океану. Це держава, в загальному, містить в собі 2000 островів, які формують 26 атолових масивів, з яких заселено тільки 202 острова. Ще 74 розвиваються як курортів для туристів і мандрівників, іншими словами це виключно острова-курорти. Загальна територія держави, включаючи як сушу, так і морську поверхню, становить близько 90 тисяч квадратних кілометрів. Мальдіви неймовірно популярні завдяки своїм островам, кожен з яких представляє собою готельну фантастичну планету, покриту унікальним практично ідеально білим піском. Мальдівські острови - це елітний курорт, на якому немає звичного для нас шуму машин і міської суєти. Це практично незайманий природний куточок і неосяжна територія морської поверхні. Архіпелаг, на якому розташовані острови, володіє шикарним підводним світом з тисячами незвичайних морських істот і кораловими рифами. Екзотичні та тропічні рослини на островах приведуть у захват будь-якого мандрівника. Мальдіви володіють субтропическими кліматичними умовами: 2-3 рази на рік тут проносяться мусони, температура повітря практично постійна протягом усього року і становить приблизно 29-32 градуси.

Відпочинок на Мальдівах - це абсолютна тиша і спокій. Умови відпочинку - найвищого класу. Сліпуча і яскраве забарвлення бананово-кокосового куточка Землі, ніжний і теплий блакитний океан, стрибають, бігають, літають і навіть плазують екзотичні істоти навколо - це все Мальдіви. Тут ви можете відчути, помацати і споглядати всі ці принади самостійно.
Вам вже хочеться швидше побачити все це своїми очима? Вперед за туром на Мальдівські острови!

Похожие страницы: