Виконання заповітної мрії - подорож на райські острови!

Назва держави утворилося з слів мови хінді «махав» (палац) і «дива» (острів).
Місто Мале, є однією з найменших столиць на нашій планеті. Справжнє місто, загублений в Індійському океані. Коли гуляєш по ньому, розумієш, що це дійсно місто, зі своєю інфраструктурою, своїми порядками і правилами, своїми дорогами, транспортом і пішоходами, своїми ринками і магазинами. Але коштувати пролетіти над ним на літаку і ти розумієш на скільки маленьким і беззахисним він здається в порівнянні з оточуючим його Індійським океаном. Там треба побувати!
Острівна держава Мальдівські острови (Maldives islands) розташовується в 700 км. на північний захід від Шрі-Ланки, в екваторіальних водах Індійського океану. Дві майже паралельні ланцюги атолів, оточені кораловими рифами, і тягнуться на 800 км. з півночі на південь.
Мальдівськоє держава складається з майже 1200 островів, які формують приблизно 20 атолів. Кожен атол складається з великої кількості маленьких коралових островів. Атоли знаходяться по периметру лагун, глибини, яких досягають 40 - 90 м.
На Мальдівських островах переважає теплий, тропічний, рівний, через близькість екватора, клімат, який майже не змінюється протягом усього року.

Середня температура 28 * -30 * С. З квітня по грудень переважає південно-західний мусон, який приносить часті тропічні зливи, підвищену хмарність. Вода в океані, в цей час року, часто буває каламутною, а сам океан не завжди спокійний.
У січні вітер змінюється на північно-східний і настає сухий сезон.
Це час (Січень - Квітень) на Мальдівах називається високим туристичним сезоном.
Гарячого дихання пустелі, як у Єгипті тут немає. На Мальдівах гарячий і вологе повітря російської лазні, але з помірною температурою.
Відсутність сильних течій в лагуні створює сприятливі умови для зростання рифоутворюючих коралів, в яких живуть тисячі видів тропічних риб.
А для туриста така лагуна це виконання заповітної мрії - подорож на райські острови!
Колір океану, сліпуча очі блакить індійського океану, різнокольорові міріади морських мешканців на кораловому рифі, білосніжний теплий пісок - Корали перемелені океаном засотні років! Чи не про це Ви мріяли в дитинстві?
До Мальдівських островів можна добратися чартерними рейсами з великих міст Росії, або транзитними рейсами з Москви. Також можна скористатися послугами авіакомпанії Qatar Airways зі стикуванням у місті Доха, або найбільшим арабським авіаперевізником Emirates із зупинкою в місті Дубаї. Тури на Мальдіви краще купувати заздалегідь. Іноді попадаються і гарячі тури на Мальдіви.
На кожному острові розташовується тільки один готель (бувають винятки), який складається з будівлі адміністрації готелю, наземних і водних бунгало, кількох магазинів (зазвичай це - сувеніри, фото-лавка, ювелірний і магазин спорядження для дайвінгу та снорка), ресторану і барів.
Електрика, на кожному острові, виробляє свій, майже безшумний, генератор.
Мальдіви ціни. Всі покупки на островах виробляються таким чином: Ви приходите в магазин, бар або в інше місце, вибираєте товар і називаєте номер Вашого бунгало, вартість даної покупки буде зарахована на Ваш рахунок, який Ви будете оплачувати в кінці Вашої відпустки.
Мальдівські острови або просто Мальдіви - скарб Індійського океану, тропічний рай оточений кораловим царством, ідеальне місце для закоханих пар, молодят, любителів снорклинга і дайвінгу. Мальдівські острови відомі всьому туристичному світу своїми білосніжними, пустельними пляжами, кокосовими і банановими пальмами, величезною кількістю шалено красивих коралових рифів.
Мальдіви це відмінне місце для пляжного, безтурботного відпочинку. Тут Ви відчуєте себе справжнім Робінзоном Крузо зі своїм бунгало, у якого буде саморобна дах з тропічного хмизу!
Вечорами Вам будуть співати пісні екзотичні птахи, а вранці Ви будете прокидатися під ласкаві звуки прибою Індійського океану!

Похожие страницы: