Тур на яхті або катері по Москві

Москва стає все більше, з кожним днем вона наповниться новими жителями, відкриваються нові фешенебельні ресторани і нічні клуби, проте деякі речі залишаються незмінними ще з часів Радянського Союзу. Це екскурсії та по Москві річці на катерах і яхтах. Потрапити на такий теплохід можна на Київському вокзалі, з пристані біля парку Горького і близько Новоспасского моста. На борту судна в обов'язковому порядку присутній гід, який розповідає по гучномовцю про ті місця, повз які катер проходить на поточний момент. Стандартна екскурсія на увазі збір історичних фактів, які сприймаються набагато простіше, коли вітер пестить обличчя, а з берега махають руками рідкісні рибалки та студенти.

Але якщо ви вже побували у всіх церквах і храмах Москви, якщо знаєте напам'ять історію головних вулиць, пам'ятників та інших пам'яток, то вам напевно швидко набридне така прогулянка. Тому навіть цей вид міських турів зазнав деяких змін. Тепер у досвідченого туриста є можливість відвідати по-справжньому цікаві річкові екскурсії по Москві річці. Наприклад, це може бути тур, в ході якого екскурсовод розповідатиме різні міські легенди, просочені містичним змістом. Таке почуєш не щодня. Крім того, можна відвідати екскурсію з розважальною програмою, коли на теплоході виступають музиканти, гумористи або молоді поети сучасності. Але варто, знову ж таки, враховувати, що подібні екскурсії будуть не дуже цікаві дітям. Тому для маленьких допитливих умів є спеціальні екскурсійні програми з веселими іграми, розвагами та навіть призами.

Вартість такої екскурсії варіюється від 400 до 800 рублів для одного дорослого. Це залежить від того, скільки часу ви плануєте провести на катері. Є три варіанти: в одну сторону, кругової тур (в обидві сторони) і на цілий день. Останній дає можливість сходити на будь-якому причалі, а потім заходити на наступний пристав парою. Дорожче коштують походи на катерах приватних компаній, де є бар, танцпол, караоке та інші атрибути для широких російських гулянь. Тут стартова ціна - 900 рублів, а прогулянка першим класом в середньому коштує 2000 рублів.

Сьогодні яхту можна орендувати і повністю. Наприклад, для того, щоб відсвяткувати День народження або вразити іноземних партнерів, влаштувавши конференцію прямо посеред головної річки столиці.

Похожие страницы: