Відмінне місце відпочинку для активних туристів це Мальдіви

На Мальдівських островах бажаючі отримати активний і незабутній відпочинок зможуть зайнятися: дайвінгом, снокрінгом, вітрильним спортом; покататися на катамаранах, каное, водних лижах, на "банані"; пограти в більярд, великий і настільний теніс, міні-футбол, бадмінтон; подекуди Вам запропонують також парашутний спорт. Крім різноманітних анімаційних програм, в готелях влаштовують танцювальні вечори та концерти з Мальдівськими народними танцями і співами ("боду беру"). Відпочинок на Мальдівах не мислимо без дайвінгу. 

На островах є початкові курси підготовки, які зможе осилити практично будь-яка людина, що не має кардіологічних і респіраторних захворювань. Тури на Мальдіви часто містять екскурсії на човнах-дони тривалістю кілька годин або днів. Під час них ви зможете відвідати столицю Мальдів, побувати на безлюдному острові і "сходити" на риболовлю. Можливі оглядові екскурсії на гідролітаку (дорого, але враження того варті). 

Відносно дайвінгу Мальдіви спираються на PADI (Професійну асоціацію дайвінг інструкторів), яка займається всіма етапами підготовки, попередніми отримання міжнародного сертифікату PADI. Цей сертифікат дозволяє занурення у відкритому морі. Він видається одноразово на все життя і дійсний будь-якій країні світу. Без нього Вам не дозволять здійснювати занурення на жодному хорошому курорті.

Вартість даного сертифіката близько 300 доларів. Заняття включають в себе теорію і практику, яка починається або в басейні готелю, або, що частіше, в лагуні на мілководді. Таких занять буває від 4-х до 6-ти.


У рибальському селі Ви побачите повсякденне життя Мальдівських рибалок. Тут же Ви зможете придбати сувеніри, які будуть Вам ще довго нагадувати про відпочинок на Мальдівах і зможуть трохи розповісти про Мальдіви Вашим рідним і знайомим. Тури на Мальдіви славляться своїми island hopping, що означає - "стрибання з острова на острів". При цьому Ви можете відвідати прилеглі острови.

Як правило подібна екскурсія увазі відвідування рибальського селища, зупинку на безлюдному острові. Тут Ви зможете вдосталь наплаватися з маскою, а після підкріпитися на барбекю. Потім слід відвідування іншого острова-курорту. Тут Ви отримаєте можливість освіжитися в барі. Подібна поїздка обійдеться від 35 до 50-ти доларів (з ланчем).

Більшості любителів рибної ловлі відпочинок на Мальдівах запам'ятається нічними рибалками. Близько дванадцятої туристів відправляються вночі в море на дони. Риба ловиться "закидачкою і упіймати" на макрель. Клює, як правило, добре. Вартість цього задоволення - близько 15 доларів з людини. Також пропонується риболовля в традиційному мальдівському стилі - з ранку і до обіду. Ловлять частіше тунця на вудку.

Для бажаючих розігнати кров пропонується риболовля у відкритому морі із застосуванням більш солідною снасті. На катер береться від чотирьох до шести пасажирів (300 доларів на всіх). Ловлять: барракуду, акулу, тунця, щуку, марлінь, велику коріфену і рибу-вітрильник. Всю велику рибу на Мальдівах прийнято відпускати назад у море, тому беріть на риболовлю фотоапарат. Деякі тури на Мальдіви містять в собі круїзи на океанських катамаранах. Під час круїзу вас буде супроводжувати спеціальний гід-експерт. У перебігу десятиденного круїзу Ви зможете безліч раз побачити дельфінів і китів, у тому числі: кашалота, пляшконоса, синього і клюворилих китів, чорну касатку. З вищесказаного випливає, що якщо Ви ставитеся до любителів активного відпочинку, Мальдіви - ідеальне місце для вашого відпочинку.

Похожие страницы: