На Мальдівах самостійно

Щоб забронювати подорож на Мальдіви, достатньо цієї сторінки. Економте час на візит до турагентство і гроші: не потрібно платити комісію плюс у нас працює пошук кращих цін на авіаквитки і готелі.

Нижче - короткі інструкції, як забронювати подорож на Мальдіви самостійно, і огляд найцікавіших готелів на Мальдівах. Завдяки цій статті мандрівники економлять сотні доларів.

Мальдівські острови - унікальне місце на планеті Земля, де можна відчути себе посеред океану на крихітному острівці суші: деякі острови мають ширину всього кілька метрів! Мальдіви без сумніву один з кращих варіантів для пляжного відпочинку, і якщо хтось говорить, що поїздка на Мальдіви це банально і нудно - не вірте, ця людина не була на Мальдівах (або з розряду вічно всім незадоволених). Можливо, хтось вважає, що Мальдіви це дорого - теж міф, на Мальдівах є готелі в тому ж ціновому діапазоні, що і в південно-східній Азії, а квиток коштує приблизно стільки ж, як і на Пхукет. Мальдіви знаходяться на екваторі, що забезпечує цілорічний сезон, а віза громадянам РФ не потрібна. Відправиться відпочивати на Мадьдіви можна в будь-який момент, хоч завтра: туди досить багато рейсів і як правило можна знайти готель. Виняток - пікові для росіян дати травневих і новорічних свят, коли готелі потрібно бронювати за 3-4 місяці.

Головне питання, яке виникає у тих, хто самостійно летить на Мальдіви вперше - як дістатися з аеропорту Мале на готель-острів. Ми підготували грунтовну відповідь в цій статті - читати ...

Як правильно організувати поїздку на Мальдіви

Нижче інструкції, як фактично забронювати тур на Мальдіви онлайн. Для початку визначитеся з датами поїздки і подивіться наявність авіаквитків:

На Мальдіви літають багато компаній, всі рейси з пересадками. Зазвичай найбільш привабливі рейси по часу в дорозі, якості обслуговування та вартості у Emirates (проміжна посадка в Дубаї) і Qatar Airways (через Доху). Летіти до Мальдів годин 10-12, залежить від тривалості пересадки.

Не поспішайте відразу купувати авіаквитки, спочатку потрібно подивитися наявність номерів в готелях на ці дати. Хороші готелі на Мальдівах бронюють за кілька місяців, а на новорічні дати це треба робити взагалі влітку. Якщо немає місць в готелі - корегуйте дати і потім знову дивіться наявність авіаквитків.

Все співпало? В цей же момент (інакше доведеться все зістиковувати заново) бронюємо спочатку квитки, потім готель. Саме в цій послідовності, бо після бронювання готелю потрібно буде ввести номер рейсу і вибрати трансфер - спідботе або гідроплан. Якщо готель-острів розташований недалеко від аеропорту-острова Мале, то відвезуть на спідботе.

Похожие страницы: