Можливість відчути повний релакс

Можливість відчути повний релакс, відірваність від буденності звичного світу, казкові види і краси природи - це те, що ріднить всі 72 Мальдівських острова. У перекладі Мальдіви - це гірлянда. На мій погляд, дуже точне порівняння: якщо піднятися на легкому маленькому літаку в бірюзове небо і з висоти пташиного польоту подивитися вниз, ви побачите гірлянду квітів, кинуту в Індійський океан.

Одним з таких квіток і був наш острів Мадугалі. Маленький гідроплан «приводними» нас посеред океану, а звідти вже на човні ми з палаючими від нетерпіння очима попрямували до острова моєї мрії. Перше враження - це по-справжньому дитяче захоплення, захоплення і відчуття нереальності того, що відбувається! Буяння зелені, спів птахів і доброзичливі усмішки місцевих жителів зустріли нас на острові.

Мальдіви: відпочинок на райському острові. Мрія збулася!

Мадугалі - невеликий затишний острівець розміром всього лише 400 × 200 метрів, який можна обійти навколо за 20 хвилин. Окремо розташовані бунгало розташовані в двох кроках від шикарного усамітненого пляжу з білосніжним піском. Ось на цьому пляжі ми з донькою і проводили цілі дні - будували замки з піску, збирали мушлі, ну і, звичайно ж, купалися в морі, вірніше, в океані.

Океан дуже теплий, вода чиста і прозора, ніяких хвиль і штормів. Острів оточують коралові рифи, які є природними хвилерізами. Тому плавання в ластах з аквалангом, або снорклинг, - найпопулярніше проведення часу на Мальдівах. Для цього навіть не треба відпливати далеко від берега. І я, і донька з захопленням і цікавістю підлягає розглядали підводних мешканців. Навіть інколи підгодовували їх булочками, хоча цього і не можна робити. Під час таких кормежек до нас спливаются безліч прекрасних рибок і хапали ласощі прямо з рук.

Різноманітних живих істот на Мальдівах можна зустріти не тільки у воді. Крім крабів, які виповзають зі своїх нір з настанням темряви, і молюсків каурі ми зустрічали невеликих бігаючих пташок, схожих на наших курочок. Вони так смішно випрошують булочку, а отримавши з рук заповітний шматочок, відразу ж тікають. На острові дорогу нам постійно перебігали маленькі ящірки, відразу ж ховаючись в заростях.

Мальдіви: відпочинок на райському острові. Мрія збулася!

Весь острів потопає в зелені: кокосові пальми, банани, хлібні дерева, ліани, цукровий очерет і інші тропічні дерева і чагарники, назви яких я навіть і не знаю. А вечорами біля пристані нас чекало традиційне мальдівськоє розвага - годування акул і скатів. Спеціальна людина з відром сирої риби заходив по коліно в воду і годував десятка два акул, які вже заздалегідь підпливали до потрібного часу.

Тиждень відпочинку пролетіла як одна мить, і ось ми вже летимо додому, помахавши на прощання нашому острову і подумки пообіцявши собі коли-небудь сюди повернутися.

Похожие страницы: