Правила купання в небезпечних морях

Самим головним правилом номер один, не лізти в воду з раною на тілі, акули дуже добре відчувають кров введенні і на цей запах пливуть, відчувають його навіть за кілька кілометрів. Тому якщо ви порізалися введенні про корали або гостре дно вилазте з води не повільно і не випробовуйте долю!

У мене був випадок, що я порізав собі руку в Червоному морі, і виступала кров, не сильно, а чу чуть, але я забув про акул, і якщо чесно навіть незнал тоді що вони там є, всі місцеві жителі говорили що їх немає, а потім я дізнався, що виявляється їх є близько 30 видів в цьому морі. І напевно мені дуже пощастило, що не зустрівся з нею, напевно вони були занадто далеко від берега. Це було в 2009 році, а в 2010 році з'явилися випадки нападу акул у Шарм Ель Шейху, із смертельними випадками. Так що краще не ризикувати!

Другим правилом в море де є акули, що не запливати, далеко від берега, акули не люблять плавати близько біля берега, тільки деякі види акул (рифові) які не нападають на людей, а харчуються дрібними рибками, але якщо ви вже зустріли її не потрібно робити різких рухів щоб її не налякати і вона не подумала що ви їй погрожуєте, а то можете почати захищатися і є ризик отримати укус.

Третє правило, не купайтеся вночі в море, багато видів акул активні вночі, вони спливають на поверхню і починають полює на риб, вдень вони сплять або знаходяться на великій глибині.

Не рекомендується плавати наодинці введенні, часто акули нападають тільки на людей які одні у воді, а якщо людей багато група, можуть побояться підпливти, це залежить ще від виду акул, деякий вид наприклад біла акула, вона взагалі не передбачувана і з нею краще не зустрічатися, а то не знаєш що можна від неї чекати.

Не рекомендується плавати у воді з різними дорогоцінними прикрасами, які можуть прівертать увагу акули, вона може подумати, що це блищить луска риба і кинутися на вас.

Не потрібно сильно бовтатися воді, створювати сильні бризки і шум, це теж може зацікавити акулу, вона дуже цікава і підпливе подивитися що там таке, намагайтеся плавати спокійно, не роблячи різких рухів у воді.

Чи не плавайте біля косяка риб, великого їх скупчення акула часто полює на них і ви можете опинитися поруч з нею один на один. Також не рекомендується плавати біля рибальських човнів, які просочені запахом риби й акули часто плавають біля них.

Якщо ви побачили плавник акули у воді, не падайте в паніку намагайтеся плисти до берега тиждень різких рухів, постарайтеся не нервувати, акула дуже добре відчуває вібрації у воді які створюватимуться вашим страхом (серцібіеніем серця). Є багато випадків, коли людина залишався спокійним і акула поплававши біля нього відпливала, не чіпаючи його, вона ж теж боїться людини, для неї це не відоме істота, з яким раніше не зустрічалася, і вона не знає що робити, а якщо ви починаєте їй ще погрожувати, вона починає нападати першим, щоб себе захистити.

А тепер про найгірше, якщо вам все вдалося зустрітися з акулою і вона почала на вас нападати, ви отримали укус, перше вам потрібно запхати пальці їй в очі або в зябра, від цього акула отримає сильний біль злякається і великі шанси що втече. Звичайно краще щоб такого не було! Але потрібно бути до всього готовим, цей спосіб найефективніший як відлякати цього хижака від себе у воді, якщо вас акула ще не вкусила, то краще цього не робіть, можливо

вона просто підпливе понюхає вас і попливе, а ви її ударите, і вона почне на вас нападати і захищатися.

Дотримуйтеся всім цим правилам і ризик що на вас нападе акула буде зведений до мінімуму.

Похожие страницы: