За задоволенням - на Мальдіви!

Поезка на Мальдіви забезпечує справжній, повноцінний відпочинок. Якраз відпочинок на Мальдівах дає шанс поринути у світ релаксу і прекрасної природи, радо зустрічає туристів ніжним морським прибоєм, белопісчані пляжами, достатком зелені і всіляких екзотичних плодів та інших здорових задоволень. Мальдівська республіка є острівною південно-азіатським державою. З майже що 1200 островів архіпелагу в Індійському океані, заселеними є всього-на-всього 202, і, приїхавши на відпочинок на Мальдіви, оселитися Ви можете далеко не на всіх островах. Тим не менш, це надає колосальний вибір для відпочиваючих, даючи можливість підібрати найбільш спокусливі місця на Мальдівах. Тим паче що, зупинившись на одному з островів, Вам ніхто не забороняє бувати й на інших.

Автомобілі є тільки на найбільших островах архіпелагу, населення маленьких острівців обходиться велосипедами і мотоциклами. Хоча перетин більшості островів навіть пішки займе у Вас пару годин. Але зате всілякі катери і глісери в цих місцях процвітають. Також надзвичайно популярні в пересуванні та екскурсіях гідролітаки. Найбільшою популярністю Мальдівський архіпелаг користується у бажаючих відпочити на морі, при цьому цілком можливий як всіма улюблений пасивний відпочинок на відмінних пляжах, так і активний неподалік від коралових рифів для шанувальників дайвінгу. До того ж величезна кількість всіляких SPA-курортів дарує чудову можливість ще й оздоровитися, прийти в норму.


Відпочинок на Мальдівських островах може бути вельми активним. Багато готелів надають можливість відпочиваючим проявити себе в різних видах спорту як на воді, так і на суші: великий і настільний теніс, бадмінтон, волейбол чи баскетбол, більярд, катання на роликах або велосипеді, відвідування тренажерного залу, заняття аеробікою. Ну і, звичайно ж, існує не менший вибір водних задоволень: катамарани і човни, каное, водні лижі і віндсерфінг, водні банани і скутера, плавання з ластами і маскою або ж дайвінг (причому, це можуть бути спеціальні заняття для оволодіння підводним плаванням) , а також рибалка і різноманітні екскурсійні програми на інших островах. Ну а поніжитися можна не тільки в океані, але і в басейнах з прісною або ж морський з водою.

Похожие страницы: