Провести новорічні канікули весело та незабутньо

Провести новорічні канікули весело та незабутньо - це мрія кожного. І в наш час ця мрія здійсненна. Потрібно просто відправитися в якесь цікаве подорож. Сьогодні туристу можуть запропонувати масу відмінних варіантів для зимових канікул. Найбільшою популярністю традиційно користуються теплі країни і міста Європи.

Новорічні канікули в Європі

Європа готова показувати всі свої скарби круглий рік. Але саме в пору новорічних свят тут все стає по-справжньому чарівним. Під час канікул ви зможете познайомитися з красою великих європейських міст - Лондон, Париж, Венеція, Прага, Рим, Відень, Берлін. У Венеції туристів зустрінуть карнавальні максі, гондоли, спорожнілі ошатні вулиці і розпродажі. У Берліні ви зможете взяти участь в млинцях забігу і в святковому дії під відкритим небом біля Бранденбурзьких воріт. Чудова Франція запропонує туристам кращі зимові страви та святкові ялинки, прикрашені по останнім віянням моди. Чехія - це справжня зимова казка наяву. Лондон в новорічні свята - це масштабний парад, грандіозні розпродажі і безкоштовні катки.

Особливий інтерес в зимовий час представляють гірськолижні курорти - Австрія, Словаччина, Болгарія, Франція, Польща. Тут є курорти як для новачків, так і для справжніх професіоналів. Звичайно ж, в таку поїздку не можна вирушати непідготовленими. Всі необхідні речі для відпочинку на гірськолижному курорті ви зможете купити.

Тепле море і яскраве сонце

Багатьом хочеться провести новорічні канікули на березі теплого моря або океану, полежати на золотистих пляжах і поніжитися на сонці. Сьогодні всі теплі країни приймають туристів високим рівнем обслуговування і комфортабельними апартаментами, тому вибір у відпочиваючих дуже великий. Чудовий варіант новорічного туру - таємничий Таїланд з прекрасними пляжами, шикарними готелями, найчистішим океаном, мальовничими храмами, непрохідними джунглями. Тут є місце і романтиці, і бурхливим розвагам. Дуже популярний напрям - ОАЕ. Тут на новорічні свята організовують приголомшливі шоу, розважальні програми. Тут панує атмосфера веселощів і радості. На курорті пропонують масу варіантів для свята: починаючи від вечері в готелі, закінчуючи сафарі в пустелі. Часто для святкування вибирають Єгипет. Тут дуже сприятлива погода, ласкаве море, чисте бархатисте сонце, золотаві пляжі. Новорічний настрій на курорті створюється прикрасами на вулицях, ялинками з штучним снігом.

Похожие страницы: