Тур на Мальдіви можна придбати у кожного другого туроператора

Дайвінг на Мальдівах приваблює безліч любителів підводного плавання. Атоли з коралами, на яких, власне, і розміщена Мальдівська республіка, дали притулок безлічі підводних мешканців, та й одна «архітектура» підводного коралового країни незвичайна і конкретно заслуговує Вашої уваги.

У разі якщо врахувати, що до Мальдивам відносяться 20 атолів - іншими словами 1192 коралових острівця, сходу стає ясно, що за сім днів все оглянути просто неможливо. Біля кожного, навіть самого дрібного курорту, Вам запропонують не одне і не 10 місць для занурення. Але якщо Ви хочете помітити справжні атоли - вирушайте на дайв-сафарі.

Щодня Ви будете мати можливість спостерігати самі захоплюючі підводні пам'ятки, якими в світі славляться Мальдіви! Тур на Мальдіви можна придбати у кожного другого туроператора, оскільки цей напрям досить популярно для туристiв.


Дайвінг-сафарі надає унікальну можливість ознайомитися з представниками багатющої Мальдівської фауни: мантами, різними видами акул, скатів, черепах; морських вугрів, легендарної баракудою, рибою-скорпіоном, різноманітних загальних улюбленців і місцевих щук - веселих гуппі. Різноманітність фауни приголомшує. Та й самі коралові рифи - красиве видовище. Химерні поєднання перетворюються на казкові замки, сади, гриби - справжня Країна Чудес чекає Вас під водою!

Найцікавішими маршрути для занурення розташовані в південній част Мальдівського архіпелагу. Тепла течія, пару років тому фактично стёршее з лиця землі все життя на атолах, обійшло стороною південну частину - і донині лише в тому місці збереглася фауна і дивовижна флора, якими зовсім не так давно були такі багаті Мальдіви (все справа в тому, що корали є ендотермнимі організмами, і можуть існувати лише при певній температурі; збільшення або зниження температури води на пару свідчить для них смерть. Це і сталося на Мальдівах....

Похожие страницы: