Курорти арабського світу

Коли мова заходить про відпустку восени, все відразу згадують «оксамитовий» сезон. Але є курорти, де якраз в ці місяці настає найкращий час для відпочинку. До берегів Мале припливають гігантські манти, в Агадір з'їжджаються любителі серфінгу, на Занзібарі ще не дуже жарко, а в Еміратах сонце навпаки стає м'якше. Розповідаємо про курорти арабського світу і нагадуємо, що бронювати готелі та купувати квитки на осінь вже пора.

На найвідоміший і розкручений атол Мальдівських островів варто приїхати на початку сухого сезону - в листопаді, коли немає тропічних злив, що заважають повноцінному відпочинку. Восени більше шансів зустріти тут величезних скатів - мантов, які постійно мігрують у пошуках їжі. Для цього достатньо надіти грідрокостюм, зануритися у воду і почати знайомство з обителями морського дна. Такого достатку риб та іншої морської живності навряд чи можна зустріти де-небудь ще. Також на цьому атолі знаходиться столиця країни Мале з міжнародним аеропортом Hulule, тому витрати на трансфер до готелю будуть мінімальними.

Вхідний до складу атола острів Хіммафуші являє собою один великий сувенірний ринок, на якому можна знайти дешеві автентичні сувеніри. А острівець Дхіффуші відомий своїми плантаціями тропічних фруктів. Резорт на Північному Мале побудовано понад два десятки, так що вибрати є з чого. Місця для занурень тут на будь-який смак: і для досвідчених аквалангістів, і для новачків. Є навіть свій власний морський заповідник під назвою «Банановий Риф». А на острові Мііру працює великий і непогано обладнаний дайвінг-центр Ocean Pro Dive School.

Похожие страницы: