Подорож в автобудинку

Чи часто Ви стикалися з проблемою дуже маленьких валіз? Коли, начебто, взяли все необхідне, а упакувати не виходить. І, скриплячи серце, Ви залишаєте вдома половину свого багажу, який так би Вам у нагоді. Бувало? Що ж, з цією проблемою, а також з труднощами пошуку хорошого готелю, легко впорається, якщо Ви вирушаєте у подорож в автобудинку.

Раніше авантюристи і любителі романтики вибирали відпочинок в наметах і єднання з природою замість того, щоб розслаблятися в комфортабельних готельних номерах. Сьогодні ж можна не вибирати між комфортом і умиротворенням на природі, адже є чудова можливість з'єднати ці два задоволення воєдино, подорожуючи в автобудинку.

Караванинг - так сьогодні називають подорож з проживанням в автобудинках або автопричіпах. У Європі та США цей спосіб відпочинку завоював популярність ще в середині минулого століття. У нас же він тільки став розвиватися і набирати обертів.

Шанувальниками караванінга найчастіше стають люди, які не готові собі в чомусь відмовляти, і звикли отримувати від життя все найкраще. Автодом або автопричіп - це унікальна можливість подорожувати, не покидаючи свого будинку. Так, так, затишний і компактний інтер'єр автопричіпа НЕ буде пригнічувати Вас своєю шаблонної обстановкою, як готельний номер, адже це Ваш дім, в якому Ви зможете все облаштувати так, як Вам подобається. Звичайно, сьогодні у нас ще досить рідко зустрічаються кемпінги для стоянки автодомов, але ця галузь активно розвивається і підтримується активними мандрівниками.

Як правило, а автобудинку є ліжко, санвузол і маленька кухонька, одним словом, все, що потрібно для комфортної ночівлі. А снідати і вечеряти можна прямо на природі, під тріск багаття і дзюрчання струмка.

Безперечна перевага караванінга - економність. Подорожуючи таким чином, у Вас не буде додаткових витрат на житло, громадський транспорт або харчування. Всі ці функції буде виконувати Ваш фургон. Також відпадає необхідність ретельно перебирати речі, які Ви берете з собою в подорож, адже тягати важкі валізи не треба, платити за перевагу на митниці теж, та й розміри валізи значення більше не мають - все, що не поміститься в нього, можна розмістити в автобудинку .

А ще це відмінний варіант для любителів подорожувати всій родині або великою компанією. Не потрібно буде тіснитися в легковому автомобілі, адже в автобудинку вистачить місця для всіх, навіть якщо хтось захоче подрімати.

Караванинг сьогодні настільки популярний, що існує справжнє свято на його честь - День караванінга. Традиційно він відзначається 24 вересня, і звичайно, супроводжується веселими іграми на природі, посиденьками біля багаття і всіма іншими розвагами, так популярними серед шанувальників караванінга.

Якщо Ви любите подорожувати і відпочивати на природі, то Ви обов'язково повинні спробувати караванинг. Тим більше, що автобудинок не обов'язково купувати, його можна взяти напрокат. Є безліч способів пізнати наш світ, і караванинг - один з кращих.

Похожие страницы: