Найпопулярніші місця Барселони

Саграда фамілія

Саграда фамілія - це величезний храм, роботу над яким почав геніальний архітектор Антоніо Гауді. До речі, цей проект настільки масштабний, що роботи ведуться і на сьогоднішній день, а закінчення їх заплановано на 2024. Але в храмі проходять служби, тут вінчаються пари молодят, відвідують туристи. Будівництво ведеться на пожертвування прихожан храму.

Акваріум Барселони 

Екскурсія в Акваріум Барселони займає друге місце за популярністю і відвідуваністю серед туристів. Вирушаючи в подорож з дитиною, це місце не варто обходити стороною, так як дітям тут буде дуже цікаво. Та й дорослі не відмовляються відвідати акваріум. Він знаходиться в портовому районі Барселони. 

Іспанське Село 

Іспанське село - це дійсно невелике село, яке складається з декількох кварталів. А кожен квартал виконаний в різних стилях, які характерні для різної території Іспанії. Можна відвідати майстерні, де роблять різні речі побутового вжитку, використовуючи ручну працю і майстерність. Популярність цього місця обумовлена ще й тим, що тут проводиться шоу фламенко, яке бажають відвідати багато туристів. 

Будинок Міла 

Будинок Міла - це черговий шедевр Антоніо Гауді. Сьогодні це місце отримало назву каменоломні. Характерні особливості будівлі полягають в оформленні фасаду хвилястими цеглинами і квітчастою плиткою. 

Музей ФК «Барселона» 

Кожен футбольний фанат просто зобов'язаний відвідати музей ФК «Барселона». На стінах музею розташовані трофеї команди, є статуї, фотографії великих футболістів. Тут буде цікаво не тільки футбольним фанатам, а й людям, які не мають особливої любові до цього виду спорту. Можна потрапити і на стадіон Барселони. 

Парк «Parc de la Ciutadella» 

У парку Parc de la Ciutadella знаходиться чудовий зоопарк. Тут можна побачити дуже багато різних тварин, що буде цікаво, як маленьким, так і дорослим туристам. Втомившись від прогулянки по зоопарку можна присісти на галявині і організувати невеликий пікнік, або ж відправиться в ресторан. Багато різних розваг тут передбачено саме для дітей - можна покататися на поні, міні-поїзді або електричній машинці. А в магазинах можна купити цікаві сувеніри і товари. 

Музей Пікассо 

Цінителі високого мистецтва не проходять повз музей Пікассо. Тут виставлені картини художника з дотриманням хорології його творчості, що дозволяє відвідувачеві на власні очі побачити процес його розвитку. Ранні роботи та пізні шедеври дають яскраве уявлення про стиль Пабло Пікассо.

Похожие страницы: