Поїхати на Мальдіви можна і самостійно.

Якщо ви колись мріяли побувати в раю, не покидаючи, при цьому Землю, Мальдіви - це саме те місце, яке вам варто відвідати. При цьому викладати шалені гроші за тури на Мальдіви, пропоновані туристичними агентствами та операторами зовсім не обов'язково. Адже поїхати на Мальдіви можна і самостійно.
Віза на Мальдіви
Громадянам України віза на Мальдіви не потрібна. Точніше буде сказати, що вона оформлюється на місці безкоштовно. Єдине, при виїзді з країни вам потрібно буде сплатити аеропортовий збір у розмірі $ 12.
Туристична віза на термін 30 днів проставляється в аеропорту Мале - столиці Мальдів.
Мале
Мале з висоти пташиного польоту. Клікніть на зображення для його збільшення
Як доїхати на Мальдіви
Поїздка на Мальдіви не обійдеться без авіаперельоту. Головний і єдиний міжнародний аеропорт Мальдів знаходиться у все тому ж Мале.
Прямого сполучення між Україною і столицею Мальдів не існує. Тому добиратися туди потрібно транзитом через якийсь авіа-хаб (транзитний центр).
Найбільші транзитні аеропорти світу
Найбільш поширеними транзитними містами є Дубай (ОАЕ), трохи рідше зустрічається Коломбо (Шрі-Ланка), на Турецьких авіалініях присутній Стамбул.
Казковий Дубай на світанку з висоти пташиного польоту
Ціни можуть різнитися досить значно і часто залежать від акцій, дня польоту, авіакомпанії, маршруту, наскільки завчасно купуються квитки, турагента та інших умов. В цілому ж, квиток на Мальдіви і назад може обійтися в $ 810-1000.
трансфер
Трансфер з аеропорту на атол, де знаходиться ваш готель, може виявитися досить дорогим. Ціна буде в основному залежати від його віддаленості від головних авіаційних воріт країни.
В якості транспортного засобу виступають невеликі літаки, катери і пороми.
Майте на увазі, що якщо ви прилітаєте у Мале в обід або після нього, існує велика ймовірність того, що дістатися в той же день на потрібний вам атол вже не вдасться. Тому це питання слід уточнити у представника вашого готелю, а в разі необхідності, забронювати номер на одну ніч в одному з готелів Мале.

20 порад авіамандрівників
Приклад варіантів переїзду Мале - Південний Атолл Мале:

$ 160-200 за 1 поїздку на приватному швидкісному катері (35 хвилин);
$ 30-50 за людину на маршрутному катері (мінімум 5 чоловік);
$ 2 за 1 людину на поромі (90 хвилин).


аеропорт Мале
Міжнародний аеропорт Мале. Клікніть на зображення для його збільшення
Проживання на Мальдівах
Вибір готелів і атолів на Мальдівах воістину великий. Пристойний двомісний номер, відповідно на двох, можна зняти починаючи з $ 80 і до декількох сотень, а то й тисяч доларів США за добу.
Шматочок раю: 25 найгарніших курортів на Мальдівах
Для вибору і бронювання номера та готелю, рекомендуємо скористатися різноманітними онлайн-сервісами. Наприклад, Booking.com та Hotels Combined. Для більш об'єктивного вибору, ознайомтеся з відгуками про готелі також на TopHotels.
Розкішний готель на Мальдівах: відпочинок в тропічному стилі
Як бачимо, самостійно організувати тур на Мальдіви, виявляється, не так вже й складно.
Вдалих вам поїздок!

Похожие страницы: