Готель Бандос Мальдіви Відгуки

Близькість до аеропорту, відмінний риф, усміхнений і професійний персонал, гарні номери, непогана їжа.

Недоліки:  
Суттєвих, мабуть, немає.

  Відгук:  

Резюме  
Готель дуже сподобався. Він добре підійде для спокійного відпочинку, любителів снорклінга і дайвінгу, сімей з дітьми.За підсумками поїздки чомусь склалося враження, що на самих Мальдівах до Бандос ставляться добре, поважають.

 

Переваги  
Близькість до аеропорту, відмінний риф, усміхнений і професійний персонал, гарні номери, непогана їжа.

 

Недоліки  
Суттєвих, мабуть, немає.

 

Хронологія  
Вибрали трансу через прямого перельоту і преміум-економ через обіцянки крісел бізнес-класу на шляху туди (Боїнг 747-400).Коли за кілька годин за вильоту я зібрався зареєструвати обіцяні крісла, система онлайн-реєстрації Трансу видала тільки верхню палубу, хоча по телефону я рази три спеціально уточнював про розташування місць саме за бізнесом на першому поверсі.У результаті дівчинка, що займається онлайн-бронюванням, не змогла відповісти нічого розумного, крім як те, що «ну, ось так на цьому рейсі» ... Осад залишився, хоча в будь-якому випадку в преміумі місця для ніг істотно більше - мої ноги би просто не влізли звичайний в економ - перевіряв :) Злетіли з годинною затримкою, але приліт був вчасно, приземлення нормальне.

 

Катер чекав тільки нас, всього разом з нами там було 7 чоловік.По хвилях ми стрибали неабияк, але всім це сподобалося :) По приїзду в готель стандартні рушники і коктейлі.Відразу сказали, що для всіх взаєморозрахунків на острові використовується номер бунгало (крім самого номера потрібно тільки підпис на рахунку / чеку).Протягом хвилин 20 нас розселили по номерах (тільки дівчаткам з США довелося чекати довше, оскільки за словами дівчинки з гостьового сервісу їх чекали після обіду, а не зранку).Розвозили на міні-машинках, багаж привезли майже відразу ж на окремому електромобілі.

Похожие страницы: