Скільки Варто Квиток на Мальдіви

Сколько стоит путевка на Мальдивы Мальдівські острови влаштувалися в Індійському океані, а саме на північний захід від Індії і Шрі-Ланки.Свою назву «Мальдіви» отримали від індуських слів «mahal» (палац) і «diva» (острів).І це неспроста.Острова воістину дивні й чарівні. Здається, що потрапляєш в якусь казку.Що стосується вартості путівки на Мальдіви, то на перший погляд може здатися, що вона занадто завищена.Але це тільки на перший погляд. Левову частку витрат займають авіаперельоти до островів, тому путівки на Мальдіви, вартість яких висока, найчастіше представляються як гарячі тури.Таким чином, є можливість хоч трохи заощадити.  
Мальдіви - це відпочинок на чудових пляжах, чистісінька блакитна вода, приголомшливий підводний світ, який дивує буйством фарб і різноманітність життя.Все це дозволило Мальдивам стати якоюсь Меккою для аквалангістів і дайверів усього світу. Сколько стоит путевка на Мальдивы На кожному курорті є центр підводного плавання, що дає можливість новачкам спробувати свої сили в дайвінг, а професіоналам в черговий раз застосувати свої знання на ділі.Буквально в 20 метрах від номера, плаваючи з трубкою і маскою, можна побачити практично всіх мешканців океану.

Путівки на Мальдіви різні, вартість путівки може коливатися від до декількох тисяч доларів $ 1300.Слід також враховувати вартість трансферту, який обходиться приблизно в 1100 $.Що стосовно візи, то на Мальдіви вона не буде потрібна для багатьох країн.А від вибору авіакомпанії залежатиме і час прибуття на Мальдіви, що слід також врахувати.Помітити потрібно і той факт, що постійного транспортного сполучення між островами і аеропортом немає, у кожного готелю є сой гідролітак, який може вас доставити до місця призначення.

Похожие страницы: