Подорож на Мальдіви

Весільна подорож на
Кароч, це, чому саме подорож на Мальдіви-то.  
Жив-був австрієць, якого звуть Юрген.Він захотів «підремонтувати» своє життя і почав ходити до психотерапевта.
На самій першій сесії Юрген сказав лікареві, що він хоче купити Porsche Cayenne.Але Porsche Cayenne був занадто великий для гаманця австрійця, тому тема далі не обговорювалася.
Протягом року, майже на кожній сесії, Юрген піднімав тему свого Porsche Cayenne.І я повинен визнати, що у нього був розумний психотерапевт, бо, зрештою, лікар сказав Юргену: «Купи Porsche Cayenne!».«Ти що божевільний?!» - Сказав австрієць, «У мене і близько немає стільки грошей!» «Ти вже стільки говориш про нього, твоє мислення повністю паралізовано цим, ти повинен купити Porsche Cayenne! Купи його! »  
І Юрген купив його. Відразу після цього він змінив роботу, виплатив кредит за, налагодив особисте життя і пішов далі по життю, домагаючись одного успіху за іншим.Він погасив свій гарячий піксель.  
Гарячий піксель - це одне зернятко на екрані, яке світиться завжди.Гарячі пікселі нагадують дальнє світло їде вам на зустріч машини.Через ці пікселів вам не видно ні те, що відбувається у вашому житті, ні те, що може статися.Все ваше життя знаходиться в тіні цього одного, часто навіть дурного бажання.Ви можете звикнути до цього яскравого пікселю як до звуку будівництва за вікном, але на підсвідомому рівні він світить вам прямо в око і затьмарює все інше.
Погасіть ваші гарячі пікселі. Зробіть те, що ви давно хотіли зробити, реалізуйте думки, які не дають вам спокою роками.А потім ідіть швидше вперед, тому що часу завжди менше ніж ви думаєте.
А у вас є гарячі пікселі?

Похожие страницы: