Відпочинок на Мальдівах - це можливість засинати під шум прибою

В Індійському океані, недалеко від екватора і ближче до Індії, розташована група невеликих островів. Всього їх 1190. Більшість з них покриті густою рослинністю, а тільки на 220 живуть люди. Всі острови формують 26 атолів. Побувати у цих казкових місцях знаходяться бажаючі з усього світу. Тому і туристична індустрія розвивається тут стрімко. Якщо перший готель був побудований в цих місцях в 1972 році, то в 2011 на Мальдівах побувало вже близько 1 мільйона туристів.

Відпочинок на Мальдівах - це можливість засинати під шум прибою і ніколи не відривати погляд від морської гладі. Гармонія неба та моря, плавні переливи квітів від насичено синього на глибині до прозорого біля самого берега, а посеред - смужка ніжно бірюзовою гладі, в якій хочеться поплавати і в спекотний полудень, і в променях вранішнього або призахідного сонця.

Великі й маленькі острови на Мальдівах дарують можливість побути наодинці з природою. Один з поширених видів житла на островах - маленькі бунгало на березі і прямо на палях у воді. Всі вони з'єднані казковими містками в невеликі комплекси. У деяких готелях підлогу в будиночках скляний, що саме по собі незвично, а якщо під ногами хлюпоче океан, то це вже екзотика! Зазвичай один готель займає територію цілого острова. Це небагато, якщо врахувати, що довжина острова (наприклад, Налагурайду) - всього 1,6 км. Тут можна усамітнитися від усього світу і людської цивілізації, що і роблять закохані та молодята з усього світу, вибираючи Мальдіви. Гарячі тури або раннє бронювання допоможе заощадити і вам, якщо ви збираєтеся в казковий рай на Мальдіви. Скільки коштує такий тур, завжди можна поцікавитися на нашому сайті або запитати у онлайн-оператора.

Відпочинок на Мальдівах: що подивитися?

Відпочинок на Мальдівах - це піші екскурсії по острову і морські прогулянки до довколишніх островах, дайвінг, риболовля, відвідування національних парків, столиці Мале з її знаменитою мечеттю Велика П'ятниця, палацом президента і Султан-парком. Все тут поруч: навіть острів Мале можна вивчити за якихось пару годин.

У країні є свої святині, тому подорожуючи з острова на острів і плануючи потрапити на Мале, одягніться пристойніше. У пляжному одязі до святилищ не допускають. А подивитися в столиці Мальдів можна каплицю Меду Зіярат, усипальницю великого героя Мохаммеда Такуруфану, красивий мінарет Старої Мечеті. На Мале також їдуть за сувенірами і пройтися по місцевому ринку, щоб побачити, чим живуть місцеві жителі і спробувати місцевих делікатесів та екзотичних фруктів.
Відпочинок на Мальдівах: вибираємо транспорт

Аеропорт на Мальдівах розташований на острові Хулуле. Це невеликий пологий острівець, центральна частина якого і є злітною смугою. Від Хулуле до Мале - 1 км. Трансфер до островів-готелям здійснюється на човнах, які і є тут основним транспортом. Дорожче коштують перельоти на вертольоти і гідролітаку. Зате з висоти можна по-іншому поглянути на Мальдівські острови і побачити їх у всій красі.

Якщо вже так хочеться бути ближче до цивілізації і транспортним засобам у вигляді звичних авто, то потрібно вибирати Мале або інші великі острова. На цьому острові автомобільний рух є і навіть можна взяти машину напрокат. А ось острів Ган з'єднаний ще з 6 островами і подорожувати там можна навіть на велосипеді!

Якщо вас цікавить тур на Мальдіви з Казані і ціни на нього, ми із задоволенням розповімо вам у всіх подробицях і про це, і про відпочинок на Мальдівах. Кращий сезон на цих островах - з листопада по квітень. В інший час є ймовірність потрапити під дощик, хоча середня температура на курорті тримається весь рік на рівні 30 градусів. Щоб заощадити, вибираючи тур на Мальдіви, скористайтеся можливістю раннього бронювання. Робиться це за 3-4 місяці і дозволяє купити тур на майбутнє за цінами справжнього!

Похожие страницы: