Корисні Рекомендації для подорожі

Вирушаючи в подорож важливо не тільки правильно вибрати гідного туроператора, а й ретельно підготуватися до відправлення в іншу країну, а для цього слід пам'ятати деякі рекомендації щоб правильно підготуватися до подорожі. Можливо, щось для Вас буде корисним, а щось ні, вирішувати Вам.

Рекомендації мандрівникові: Як підготуватися до подорожі

Заздалегідь подбайте про документи (закордонний паспорт, страховка, медичний поліс, якщо буде потрібно). Всі документи повинні бути в належному вигляді, а також дані повинні збігатися у всіх документах

Наявність візи (без неї Вас, власне кажучи, нікуди і не пустять).

Якщо Ви збираєтеся в автомобільну подорож, тоді захопіть з собою водійські права як видані в країні проживання, так і міжнародні. У деяких країнах або штатах котируються тільки міжнародні права.

Туристичні ваучери, офіційні запрошення повинні бути з Вами.

Обов'язково зверніть увагу на медичну страховку, тому що в ряді країн медичні послуги досить високооплачувані для туристів. Також медичне страхування може покрити різні витрати, пов'язані з медициною, тим не менш, уточніть це момент у туроператора.

Щоб не виникло неприємних ситуацій, вирушаючи в іншу країну, намагайтеся бути лояльним і доброзичливим, терплячим і, головне, поважайте чужі традиції, закони і звичаї - це в більшості випадків Вам допоможе.

Пам'ятайте, вирушаючи в країни Сходу, про те, що алкоголь, що викликає і відкритий одяг - нонсенс.

Також, намагайтеся пити кип'ячену воду. Не їжте немитих фруктів і овочів, морозиво, фруктові салати, харчовий лід. Особливо це стосується мандрівників зі слабким шлунком.

Обов'язково майте при собі аптечку, але заздалегідь уточніть у туроператора, ввезення яких лікарських засобів дозволено на територію тієї чи іншої країни.

Цінні речі варто не залишати де попало, навіть у готелі.

Не піддавайтеся на провокації і самі не беріть участь в провокаційних діях будь-якого характеру. Щоб не сталося Ви гість у цій країні.

Вирушаючи в жаркі країни, пам'ятайте про креми від загару і головних уборах.

Вирушаючи в іншу країну, найчастіше Ви піддаєтеся зміні клімату, а значить, спираючись на своє здоров'я, заздалегідь плануйте маршрути та плани екскурсій і поїздок.

Нехай це мала частина тих рекомендацій, які можна дати будь-якому мандрівникові або туристові, головне винести з них саме значуще.

Відпочиваючи, не порушуйте відпочинок інших, ставитеся до людей з повагою і вони Вам дадуть відповідь тим же.

Похожие страницы: