Відпочинок на Мальдівах Україна

Мальдівські острови - архіпелаг в Індійському океані приблизно в 700 км на північний захід від Шрі-Ланки.Включає в себе 20 атолів, що складаються з 1192 коралових острівців. Найвища точка архіпелагу - Сієну (2, 4 м) знаходиться на південному атолі Адду.

 

Загальна інформація

 

Мальдіви - райське місце на землі, широко відомі своїми атолами-курортами, кожен з яких - це свій власний неповторний світ.Мальдіви - це "місце на краю світу", де немає шуму міст і настирливих ознак цивілізації, з відпочинку на Мальдівах туристи відвозять із собою незабутнє враження, для любителів повністю розслабляючого пляжного відпочинку або для молодят, які планують свій медовий місяць, немає нічого кращого, ніж відпочинок на Мальдівах.Мальдіви - це можливість зайнятися снорклингом, дайвінгом, круїзами по островах, подорожуючи щодня з острова на острів.

 

Розташування

 

Мальдівська республіка розташована в екваторіальних водах Індійського океану, приблизно в 700 км на північний захід від Шрі-Ланки і являє собою ланцюг з 20 атолів, які, в свою чергу, складаються з 1192 коралових острівців.З них населені близько 200. Загальна площа становить близько 300 км ². Це єдине місто і порт архіпелагу, який знаходиться на однойменному атолі.

 

Відпочинок на Мальдівах дає можливість сучасній людині відчути себе Робінзоном Крузо - багато атоли на Мальдівах до цих пір нежилі.

 

Натисніть для збільшення (відкриється в новому вікні)

 

Мале

 

Мале - найменша столиця світу: довжина 2, 5 км, ширина - 1 км.

 

Клімат

 

Екваторіальний, мусонний. Спекотна погода на Мальдівах варто протягом усього року.

 

Температура повітря протягом усього року коливається в межах +25-30 ° С, температура води +24-27 ° С.

 

Оптимальний період для подорожей - з жовтня по травень.

Похожие страницы: