Тут ви побачите індійський океан кольору небесної блакиті

Мале - столиця Мальдів досить скромний острів невеликих розмірів, який можна обійти пішки за кілька годин. Тут дуже брудно і незатишно. Та й дивитися тут нічого, крім кількох мечетей (мусульманська країна). Найдорожчі курорти світу - це інші острови, призначені для туристів.

Прибуваючи на Мальдіви в відомий аеропорт Хулуле, будьте готові, що добиратися до готелю вам доведеться за допомогою водного транспорту різної вартості. Так, туристи путешевствіе між островами трьома способами: для найбагатших - гідроплан (вартість поїздки 2,5 тис. Доларів на годину), його ще називають повітряним таксі; менш розкішний вид транспорту - швидкісні катери (вартість поїздки 300 доларів на годину); і демократичний вид транспорту - економічний парою (вартість проїзду - 0,92 долара). Якщо у вас є свій особистий літак, тоді питання про транспорт знімається.

Кожен курортний острів є одним готелем, який пропонує весь спектр послуг, за допомогою яких відпочинок стане чарівним і чарівним. Як правило, прямо на березі Індійського океану, біля острова розміщені на дерев'яних конструкціях індивідуальні бунгало або вілли, для кожного відпочиваючого окремі. Ніяких висотних готелів тут не зустрінеш, а докучливих сусідів-туристів зверху тут теж немає. В добу таке бунгало коштує від 500 доларів до 7,5 тис. І вище, дивлячись який острів.

З дешевої їжі тут тільки банани і кокоси, тут вони коштують дуже мало. Все інше - дуже дорого. Проблема в тому, що на острові ви не знайдете супермаркету, а, крім того, що вам запропонує ресторан готелю, вибору харчуватися подешевше взагалі немає. Кожен острів знаходиться на самозабезпеченні. Там є окремі теплиці для вирощування фруктів і овочів, саме тому на кожному острові встановлюється своя ціна на страви, на це у готелю своє право. Тут ви знайдете страви з океанських мешканців. Так, можна навести приклади страв та їх вартість:
сніданок з молюсків - 25 доларів, а обід в середньому - 80 доларів;
устриці і десерт - 120 доларів;
пляшка хорошого вина - 100 доларів;
Найпоширеніше розвага - це дайвінг. Пірнати з аквалангом тут дуже здорово, адже прозора блакитно-зелена вода сприяє видимості всіх принад дна індійського океану: тут молюски, зграї риб, хижі риби та багато іншого. Це незабутнє розвага коштує 210 доларів.
Також можна отримати розслаблюючу спа-процедуру на березі Індійського океану - ця розкішна процедура обійдеться в 196 доларів.
Ще є можливість відправитися на пошуки зграї дельфінів. Це дуже дорого - 800 доларів, зате видовище варте того.
Якщо ви чекаєте від Мальдів клубів і дискотек, то тут ви цього нічого не знайдете. Увечері можна насолоджуватися красивою природою і гладдю океану. А ще можна замовити вечерю на березі. Так, спорудження повітряної намети, вишукані страви, свічки вам обійдуться в 300 доларів. Дуже романтично.
Мальдіви - курорт не для туристів з наметами, а для заможних мандрівників. Будьте готові до хорошим фінансовим вкладенням, хоча для раю на землі - це зовсім недорого. Для романтичного відпочинку, для зняття стресу від галасливих міських буднів, для весільної подорожі - це найвдаліший варіант.
А, може і зовсім організувати весілля? Для цієї події тут є все.

Похожие страницы: