Кілька причин чому потрібно їхати на Мальдіви

1. Мальдіви привертають тим, що це безвізова країна. Все що вам потрібно пред'явити при в'їзді в країну - це зворотний квиток і суму грошей з розрахунком 25 $ не людини в день на період відпочинку. Туристична віза видається строком на 30 днів.

2. Вирушаючи на Мальдівіви, Ви можете не хвилюватися за безпеку свого життя. Це одна з тих країн, де злочинність майже на нульовому рівні. За всю історію існування Республіки не було жодного терористичного акту. Також загрози не слід очікувати і від туристів, оскільки приїжджають туди люди з цивілізованих країн.

3. Одне з найцікавіших занять на атолах - це дайвінг. У кожному готелі є свій дайвінг-центр. Занурюватися вводу можуть як професіонали, так і новачки. Чим же цікаво це заняття саме на Мальдівах? Справа в тому, що тут незвичайної краси підводний світ, з безліччю різноманітної флори і фауни. А також великий пам'яткою вважається коралові рифи. Багатьом дайвінг буде до душі!

4. Ще одне захоплююче заняття, яке пропонують для відпочиваючих Мальдіви - це риболовля. Тут можна пополювати на велику рибу, таку як: марлин, акула, риба-вітрило, риба-меч і тунця. Якщо Вам вдасться щось зловити, можете попросити щоб з улову приготували вечерю.

5. Мальдиви - «Райський куточок»! Це відмінне місце для проведення медового місяця. Багато готелів пропонують навіть провести символічну церемонію одруження для молодят.

6. Пляжі на Мальдівах - просто казка. Кришталево чиста вода, білосніжний пісок (м'який як пудра), великі лагуни оточені кораловими рифами, які захищають від відкритого моря, пальми ...

7. Місцева туристична інфраструктура дуже розвинена. Готелі пропонують безліч послуг. Шикарний рівень сервісу приваблює туристів з усього світу.

8. Відпочивати можна цілий рік. Клімат тут досить ровномерно, без різких перепадів температури. Є два сезони: літній та зимовий. Льотний сезон характеризується стабільною, теплою погодою. А в так звану зиму, можливі дрібні і короткі дощі. Але вони в основному йдуть вночі, тому вранці можна сміливо йти на пляж.

9. Дивовижна природа, маленькі острівці суші, рибки, корали - цим можна милуватися вічно. Відправившись в оглядовий круїз, можна дізнатися і відкрити для себе багато чого нового.

10. Повторюся, що зайнятися на Мальдівах воістину є чим. Серфінг, водні лижі, катамаран, віндсерфінг, парасейлінг і багато іншого. Можна вибрати будь-яке розвага, яке припаде до душі.

11. Також готелі атолів славляться своїми спа-центрами. Досвідчені фахівці зроблять хороший масаж, після якого будете почувати прилив сил і енергії. А косметичні процедури, подбають про красу і молодість Вашого тіла. Ціни на спа-процедури коливаються від 40 до 200 доларів, залежно від рівня готелю. Також ці послуги можна купити разом з пакетним туром.

12. Відпочинок не Мальдівах, це релаксація для душі і тіла. Якщо Ви хочете спокійний, романтичний відпочинок, тоді це відмінне місце. Там нету галасливих вечірок і дискотек, і це дає можливість відпочити від сірих буднів і міського шуму.

Похожие страницы: