Що подивитися в Індії - огляд для туристів

Індія - країна загадок та екзотики. Багатство найдавнішої архітектури, священні річки, неповторні ритуали і обряди - все це цінності, що ваблять мандрівників усього світу. Їм запропоновані різні види відпочинку, будь то пляжний, екскурсійний або цілющий.

Індія за площею стоїть на сьомому місці у світі і на другому - за чисельністю проживаючих. Різноманітні архітектурні пам'ятники, цікава давня культура, невимовна краса природи - все це надбання цієї країни, які чарують погляд будь-якого туриста. Що подивитися в Індії в першу чергу?

Нью-Делі є офіційною столицею Індії. Тут знаходяться всі урядові установи, в центрі розташована будівля одного з найбільших фінансових центрів країни. Столиця займає досить велику територію, раніше тут розташовувалися сім стародавніх міст. У спадщину від них Нью-Делі дісталося багато історичних пам'яток. Країна поділена на 28 адміністративних штатів. Штати дуже різняться між собою. Може бути різна культура, звичаї і діалект. Буває, що жителі сусідніх штатів, розмовляючи, що не спіймають один одного. Закони у кожного штату теж свої.

Нью-Делі Індія В Індії величезна кількість пам'яток, що затягають чимала кількість туристів. Справжньою гордістю країни визнані могутні Гімалаї, покритий таємницею Тибет, тропічні ліси, безліч морських курортів, річка Ганг, що вважається священною і багато іншого. Увага туристів приваблюють пам'ятники минулих часів, незліченна безліч музеїв, храмів, що ваблять своєю таємничістю. Також дуже цікаво погуляти по індійським базарах та торгових крамницях, подивитися на пахучі національні парки, побродити по нескінченних піщаних пляжів. Самим чадним об'єктом Індії визнаний Тадж-Махал - мавзолей-мечеть, побудований Шах-Джаханом в пам'ять про свою загиблу при пологах дружини Мумтаз-Махал.

Кількість пляжних курортів в Індії досить велике. Пляжі в штатах Карела і Гоа є найбільш популярними. Пляжі Мумбая заманюють своїм бурхливим нічним життям, славляться запальними танцями, викликаючи інтерес не тільки місцевої молоді, але й туристів-тусовщиків. Також в Індії багато пляжів, придатних для дайвінгу. Ці пляжі для справжніх цінителів самотності, так як до них важко дістатися і вони не до кінця освоєні.

Похожие страницы: