Ціни на Путівки Мальдіви

Мальдіви

Забронювати готель на Мальдівах за найкращою ціною

 

Гарячі тури на Мальдіви: порівняти ціни, знайти туроператора і підібрати гарячу путівку на Мальдіви.

 

Зазначені вами дані будуть оброблені турагентами-фахівцями та використані виключно для підбору туру і зворотного зв'язку за вашою заявкою.Вони не будуть нікому передані і не будуть використані для відправки несанкціонованих повідомлень.

 

Мальдіви - це величезний кораловий архіпелаг, розташований в Індійському океані поруч з екватором.Остання обставина укупі з прекрасними чистими пляжами і висококласним сервісом робить кожен з 200 населених островів архіпелагу тим самим «раєм на землі» з популярного рекламного ролика, який не просто можливий - він також доступний цілий рік.

 

Однак доступність - категорія відносна. Навіть зовсім недешеві, але не з причини високих цін на проживання та харчування на самих Мальдівах - левову частку вартості туру складає авіапереліт.Тому мисливці за палаючими турами на Мальдіви (і за всіма аналогічним напрямками) повинні пам'ятати: вірна ознака того, що варто шукати тури в цю країну, - це сезонні знижки на авіаквитки.

 

Ще один нюанс, який може допомогти в придбанні вигідних турів на Мальдіви, - це сезонність.Як було сказано вище, за європейськими мірками на Мальдівах панує вічне літо і купатися можна цілий рік.Однак деякі відмінності в порах року таки є. Високий сезон на Мальдівах - це період з листопада по квітень, коли океан завжди спокійний, а погода суха, сонячна і спекотна.У період же з травня по жовтень - тобто в європейський високий сезон - погода тут менш передбачувана, можливі короткочасні дощі і висока вологість, а середня температура повітря істотно нижче.Однак саме в цей час можна купити найвигідніші гарячі тури.Любителям водних і вітрильних видів спорту слід пам'ятати: самий непопулярний на Мальдівах через часті штормів і високих хвиль місяць липень - їх місяць.

Похожие страницы: