Підводний світ: де занурюватися?

Навколишня природа - чудова, і, напевно, ніколи не набридне милуватися її красою і пізнавати всі її особливості. Але гори, рівнини, пагорби і долини - все це доступно нам, адже знаходиться на поверхні землі. А, як відомо, людини притягує все невідоме, заховане від нього, і деякі сміливці готові ризикувати, щоб пізнати це щось. Дайвери - саме такі хлопці. І їх прагнення занурюватися на небезпечні глибини не таке й божевільне, адже той інший світ, який представляється їх погляду у водах морів і океанів, захоплює дух.

Дайвінг - екстремальний вид спорту, який з кожним роком завойовує все більше прихильників. Послуга занурення сьогодні існує майже на кожному морському курорті. В Україні одним з найцікавіших місць для занурення вважається мис Тарханкут. У його прозорих водах Ви зможете розглянути фауну Чорного моря, а також доторкнутися до історії, вивчаючи уламки давно затонулих кораблів. Також, великою популярністю у наших співвітчизників користується Червоне море, яке омиває береги полюбився нам Єгипту. І дійсно, це море вважається одним з найкрасивіших місць в світі для дайвінгу завдяки своїм коралових рифів, які слугують надійним притулком для найрізноманітніших риб. На цьому, як правило, наші пізнання про те, де можна подружиться з підводним світом, закінчуються. Але завзяті дайвери, звичайно, цим не обмежуються і колесять по світу в пошуках нових неймовірних підводних пейзажів, щоб відобразити їх і показати світу.

Як і будь-яке екстремальне захоплення, дайвінг - небезпечний вид спорту, і без підготовки Вас не допустять до глибоких занурень. Тому для початку необхідно придбати досвід і навички. Та й грошей назбирати, щоб відправитися в місця, де підводний світ змусить Вас задуматися, чи не змінити Вам професію, і стати, скажімо, іхтіандром? Але, якщо Ви достатньо підготовлені і жадайте нових вражень, то вперед підкорювати самі незвичайні морські глибини!

Одним з кращих місць в світі для дайвінгу вважається острів Бунакен недалеко від берегів Індонезії. У водах біля острова можна побачити близько 70% мешканців Тихого океану, що вважається дуже високим показником для одного занурення. Якщо Ви хочете побачити дивовижну рибу-ангела, то краще місця, ніж Велика блакитна діра, Вам не знайти. Це місце - головна визначна пам'ятка в Белізі, яка була створена в результаті розпаду вапнякової печери, тепер виконує роль Мекки для дайверів. Подивитися на благородних риб і хижаків можна на Кокосових островах, які розкинулися приблизно в 500 км від Коста-Ріки. Тут водяться білі і китові акули, а також риба-молот. Якщо Вас вабить не тільки фауна і флора підводного світу, але історія та археологія, то кращим варіантом для Вас стане занурення в Палау (Мікронезія). Ця територія стала свідком безлічі корабельних аварій в часи Другої Світової Війни. Ну і, звичайно, не можна обійти увагою Великий Бар'єрний риф, на якому повинен побувати кожен поважаючий себе дайвер. У цих місцях мешкає безліч екзотичних риб, морські черепахи, дельфіни, горбаті кити й інші морські тварини.

Наш світ настільки прекрасний і неосяжний, що на його дослідження можна витратити сотні і тисячі років. Але, так чи інакше, знайомство з підводним світом має стати обов'язковою частиною Вашої подорожі довжиною в життя.

Похожие страницы: