Мальдіви: перлини на екваторі

Кращий спосіб відпочити від суєти міського життя - зібрати валізи і відправиться в захоплюючу подорож! Але куди? Для поїздки в звичні Туреччину і Єгипет зима - не найвдаліший час, та й не дуже хочеться розділяти свій відпочинок з численними співвітчизниками. Щоб забути всі проблеми і отримати незрівняне задоволення від подорожі, необхідно зовсім особливе, ексклюзивне місце. Одним з таких райських куточків на нашій планеті є дивовижні Мальдіви. Мальдіви - це більше тисячі островів, половина з яких - нежилі.

Тут м'яке літо панує цілий рік: температура води - 24-27 С, температура повітря - 25-30 С. Туристів зустрічають дивовижні фарби навколишньої природи - білосніжний пісок, блакитне небо, кришталевої чистоти Індійський океан! Відпочинок на Мальдівських островах неможливо забути, а той, хто побував тут одного разу, мріє знову опинитися у справжньому раю на землі ... Ексклюзивне розміщення на островах На Мальдівах, як правило, на одному острові знаходиться тільки один готель. При цьому туристи можуть розміститися не тільки в шикарних бунгало на самому острові, а й в бунгало на палях на воді. Тільки тут ви можете спостерігати за різнокольоровими кораловими рибками крізь прозорий підлогу затишної спальні! Кожен атол оточений кораловим рифом, тому можна не побоюватися сильних хвиль. 

На будь-якому острові ви поринете в первозданну природу. Пальмові і бананові гаї, ніжний шепіт вітру і шелест білосніжного піску під ногами подарують вам відчуття щастя і спокою протягом всього відпочинку. Варто відзначити, що на Мальдівах немає хижих тварин і отруйних змій. Єдиний густонаселений острів Мале розташований приблизно в центрі Мальдівського архіпелагу. Цей острів 2 кілометри в довжину і 1 кілометр завширшки, однак на ньому розташована столиця Мальдівських островів. Острів Мале повністю забудований сучасними будівлями і покритий дорогами.

Туристи з прилеглих островів можуть відправитися на екскурсію до столиці і ознайомитися з історичними пам'ятками, ісламським центром, національним музеєм. Крім прекрасної природи, Мальдіви підкорюють своєю давньою історією та культурою, яка зародилася значно раніше V століття до н.е. Особливо цікаво те, що довгий час Мальдівським державою управляли султанші. Спосіб життя на Мальдівах Основні розваги на Мальдівах надає, звичайно, Індійський океан. В першу чергу, це рай для дайверів. Мальдіви славляться тим, що тут в кожному готелі є професійний центр підводного плавання високого рівня. Проводиться навчання як для початківців з нуля, так і для мають міжнародний сертифікат певної категорії і бажають вдосконалити свої навички. У Мальдівські архіпелазі розташовані сотні відзначених і мають назви підводних пам'яток, більшість з яких знаходяться неподалік від курортів, і куди здійснюються дайвінг-круїзи. Тут можна досліджувати таємниці затонулих кораблів.

Неподалік від острова Хухуле знаходиться найвідоміше їх скупчення - «Maldive Victory», яке приваблює дайверів з усього світу! Однак ви можете і самі зробити подорож в підводний світ, просто одягнувши маску і ласти. Навіть зовсім біля берега вас чекають сотні яскравих рибок і різноколірних коралів. Увечері можна відновити свої сили за допомогою SPA-процедур та різних видів масажу. Розкішна клубне життя кожного з островів не дозволить нудьгувати вночі, і сподобається молодим любителям водних видів спорту, які приїхали в пошуках активного відпочинку.

У пошуках романтики вирушайте зустрічати захід у вечірньому круїзі по Індійському океану. Вечеря під відкритим небом Мальдів залишить незабутнє враження. І навіть через час ви будете згадувати яскраві зірки на екваторі, що перетинає архіпелаг. Як сувенір захопіть з островів футболку з написом «No news, no shoes - Maldives» («Ні новин, ні взуття - Мальдіви»). Цей кумедний гасло, тим не менш, повністю відображає дійсність. Взуття на островах - непотрібне надмірність, а новин і зовсім немає. Ні газет, ні телебачення. Хіба що дві радіостанції, що віщають на незрозумілій мові.

Похожие страницы: